Hakkımızda

Biz Kimiz

Tale Dil Okulları olarak öncelikle eğitimini verdiğimiz dillerin İngilizce ve Arapça olmasının sebebi bu dillerin batı ve doğu dilleri olmasıdır. Bu iki dil vasıtasıyla hemen hemen dünyanın her yerinde insanlarla diyaloğa girebiliriz. Özellikle son dönemlerde Türkiye’nin Doğu ülkeleri ile olan ticaret hacminde meydana gelen büyük artış Arapça’ya olan talebi artırmıştır. Çünkü Arapça size iş hayatında çok büyük bir ayrıcalık katmaktadır. Birçok şirket Arapça bilen çalışan aramakta, bunun için Tale Dil Okulundan destek almaktadır. Aynı zamanda Ürdün, Dubai, Katar gibi turistik ülkelere gidip seyahatinizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için Arapça büyük bir avantajdır. En az Arapça kadar önemli olan ve dünya dili olarak kabul edilen bir diğer dil olan İngilizce artık avantajdan ziyade zorunluluk haline gelmiştir. Firmaların geneli çalışanını seçerken İngilizceyi zorunlu kılmaktadır. Dünyanın birçok yerinde İngilizce bildiğiniz takdirde sorunlarınızı çözebilir, iş hayatınızı geliştirebilirsiniz. Üniversitelerimizin çoğunda eğitim dili İngilizce kabul edilmektedir, bu üniversitelerde iyi bir eğitim görmek ve iyi bir lisans üstü eğitim almak isteyen kişilerin İngilizce eğitimlerini verimli ve etkili bir şekilde tamamlamaları gerekmektedir. Tale Dil Okulları olarak, iş imkanlarını en iyi şekilde değerlendirmeleri ve kültürel altyapılarını geliştirmeleri için kursiyerlerimize İngilizce, Arapça ve Almanca Dil  Eğitimi hizmeti sunmaktayız.

Eğitim Biçimimiz

Öğrenmek istediğiniz dili öğrenmeni en verimli yöntemi, eğitimlerinizi bu dili anadili olan eğitmenlerden almaktır. Tale Dil Okulu olarak yurt dışından birçok üniversite ve dil okulu ile birlikte çalışmaktayız. Eğitmen kadromuzu bu üniversitelerin onayından geçen yabancı eğitmenlerden oluşturmaktayız ve bu eğitmenlerin anadili öğrettikleri dildir. Eğitmenler ayrıca Tale Dil Okulu İngilizce ve Arapça Koordinatörlerinin belli denetimlerinden geçerek siz değerli öğrencilerimizle buluşmaktadır.

Eğitmenler kadar önemli bir diğer şey ise kullandığımız kaynaklardır. Kullandığımız kaynaklarımızın en temel özellikleri öğrencilerimizin anlayabileceği, kolay bir şekilde kavrayabileceği ve istenen seviyeye ulaşmakta en pratik çözümü sunabilecek olmalarıdır. Yalnızca bir kaynağa bağlı kalmadan birçok kaynaktan yardım alarak eğitimlerimizi sürdürmekteyiz. Modern eğitim araç ve gereçleri ile donatılmış sınıflarımızda, akıllı tahta ve uluslararası güvenilirliği yüksek olan dijital kaynaklar ile birlikte, alanlarında uzman native hocalar eşliğinde eğitimlerimizi sürdürmekteyiz. Kaynaklarımızın ve sınıflarımızın dijitale elverişli olması sayesinde online (uzaktan) eğitimlerimizden sanki sınıftaymışsınız gibi faydalanabilirsiniz. Edindiğimiz iş ortaklarımızın katkılarıyla oluşturulan eğitim uygulamaları ve programları ile eğitimlerimizi sizler için her zaman desteklemekte ve güncel tutmaya çalışıyoruz.

20 yılı aşkın eğitim danışmanlığı geçmişimizde gerek birçok öğrencilerimizin taleplerine gerekse firmalarımızın ihtiyaçlarına en kolay ve pratik cevabı verdik ve vermeye devam etmekteyiz. Amacımız Türkiye’deki İngilizce ve Arapça bilme oranını ileri seviyelere taşımaktır.

Öğrencilerimiz Ne Diyor?

Eğitmenlerimiz

Başvuru Formu

    *Lisan Eğitim ve Danışmanlığı ile birlikte

    Call Now Button