Genel İngilizce Kursu

Üsküdar İngilizce Kursu, Ümraniye İngilizce Kursu, Çekmeköy İngilizce Kursu, Çamlıca İngilizce Kursu ve bunun gibi birçok kaliteli İngilizce Eğitimi ihtiyacını TALE Dil Okulu olarak karşılamaktayız.

Kur Bilgisi

Yetişkinler için uygulanan eğitim programımız, “Avrupa Dil Portfolyosu” tarafından belirlenen seviyeleri (A1, A2, B1, B2, C1, C2) baz alarak oluşturulmuştur. Her bir seviye kuru, seçilen programa göre 2 veya 3 aylık süreçten oluşur.

Genel İngilizce kur sistemimiz, iki kategoriden oluşmaktadır. Birinci kısım “Main Course” dediğimiz; İngilizce seviyesini geliştirmek için gramer, konuşma, dinleme, yazma ve okuma dil yeteneklerini baz alan 96 saatlik yoğun bir eğitim sürecidir. İkinci kısım ise, 48 saatten oluşan “Club Hours” dediğimiz, “Main Course” programından farklı, ancak onu destekleyen nitelikte olan bir eğitim programıdır. Kurlarımız, İngilizceyi, alanında uzman yerli ve yabancı eğitmenlerle birlikte, etkin bir şekilde ve doğru telaffuzla kullanmaya yöneliktir.

Yayınevi

Ana derslerimizde, eğitim modelimize uygun olarak seçilen PEARSON yayınevinin bizlere sağladığı okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerine eşit oranda odaklanan ve teknolojik olarak desteklenen akıllı kitaplar kullanılmaktadır. Ayrıca, öğrencilerimiz ek çalışmaları gerçekleştirebildiği ve konuları tekrar etme olanağı sağlayan online “MyEnglishLab” platformundan ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler. Bu sisteme diledikleri yerde ve zamanda internet erişimi bulunan cihazlarla kolaylıkla erişebilir, çeşitli alıştırmalar ve aktiviteler gerçekleştirebilirler. Bu çalışmalar, danışman öğretmenler tarafından takip edilir ve yapılan hataları gidermeye yönelik ek çalışmalar gerçekleştirilir.

Etüt ve Birebir Dersleri

Öğrencilerimiz, müfredata uygun olarak işlenen program doğrultusunda, kavrayamadığı konuları, danışman öğretmenlerine yeni konuya geçilmeden bildirdiği takdirde, etüt yoluyla tekrar dersi hakkına sahiptir. Bunun yanı sıra her öğrencimiz, bir kur boyunca toplam 3 saat özel ders hakkına sahiptir. Bu dersler, öğretmenin ve öğrencinin belirleyeceği uygun saatlerde gerçekleştirilir.

Kur Tekrarı Hakkı

Kurumumuz tarafından, öğrencilerimize sağlanan haklardan bir tanesi de ücretsiz kur tekrarı hakkıdır. Dönem sonunda gerçekleştirilecek olan kur geçme sınavında başarısız olan öğrencilerimize, dönem boyunca belirtilen devamsızlık hakkı aşılmadığı ve ödev sorumluluğu düzenli bir şekilde yerine getirildiği takdirde aynı kura tekrar ücretsiz olarak katılma hakkı sağlanmaktadır.

Sertifikalar

Kur dönemi boyunca yapılacak dönem içi sınavları ve dönem sonunda gerçekleştirilecek seviye atlama sınavlarının puan ortalamaları hesaplanarak başarılı olan öğrencilerimiz, PEARSON yayınevi ve kurumumuzun, iş birliği ile uluslararası geçerliliği olan ve dil seviyesini belirten sertifika ve ayrıca MEB Sertifikası elde etme hakkına sahiptirler.

Başvuru Formu

    Call Now Button