Çocuklar İçin İngilizce Kursu

  Bir dili öğrenmeye ne kadar erken başlanırsa, o kadar kalıcı ve etkili sonuçlar elde edilir. Bunun ışığında çocuklarımız için hazırladığımız eğlenceli ve bir o kadar da eğitici programımızı sizlere sunuyoruz. Amacımız, çocuklarımıza İngilizceyi oyunlarla sevdirip, projelerle geliştirmek, ayrıca okuldaki İngilizce performanslarını artırmak ve gündelik hayatlarına yansıtmalarını sağlamaktır. Çeşitli ve eğlenceli aktivitelerle çocuklarımızın hedef dili genç yaşta kavramalarını ve bunu pratiğe dökebilmelerini sağlamayı hedeflemekteyiz. Üsküdar İngilizce Kursu, Ümraniye İngilizce Kursu, Çekmeköy İngilizce Kursu, Çamlıca İngilizce Kursu ve bunun gibi birçok kaliteli İngilizce Eğitimi ihtiyacını TALE Dil Okulu olarak karşılamaktayız.

  Kur Bilgisi

  Hafta sonu gerçekleştirilecek olan kurlarımız toplamda 96 saat olup 3 ay sürmektedir. Uygulanan eğitim süreci, çocukların okul müfredatlarıyla paralel gideceği ve konular daha ayrıntılı işleneceği için, okuldaki başarılarını artırmakla kalmayıp, edinilen bilgiyi pratiğe dökmelerini sağlamayı amaçlamaktayız. Çocukların kur sürecinde ve okuldaki akademik gelişimi, danışman öğretmeni tarafından yakından takip edilir ve velilere detaylı bilgilendirmeler yapılır. Öğrencilerimize sunacağımız eğitimimiz, okuma, yazma dinleme ve konuşma becerilerine dayalı bir metotla uygulanır ve gündelik hayatta İngilizceyi kullanabilmeleri için konuşmaya teşvik edilirler.

  Sınıf Ortamı

  Dersler çocuklara özel oluşturulacak klasik sınıflardan farklı dizayn edilen renkli ve sıcak proje sınıfında gerçekleşecek olup, öğrenciler için burası sıradan bir dil okulundan ziyade hedef dili öğrenebildikleri bir oyun alanı şekline dönüşecektir. Sınıflardaki öğrenci sayısı ve ders süresi, çocukların konuları oyunlarla, yarışmalarla ve şarkılarla eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine uygun olarak belirlenmiştir.

  Başvuru Formu

   Call Now Button