Genel Rusça Kursu

  Rusça konuşmayı öğrenmek istiyorsanız bu harika fikrinizi en hızlı bir şekilde hayata geçirmelisiniz. Dünyada, Rusça konuşulan kişi sayısının yaklaşık 200 milyon olduğu biliniyor. 6 ülkenin resmi dili olmakla beraber, Birleşmiş Milletler, Dünya Sağlık Teşkilatı ve UNESCO gibi uluslararası olan kuruluşların da resmi dili olarak kullanılıyor.

  Seyahat etmeyi seven bir kişiyseniz ve bu dile merakınız varsa oldukça talep görürsünüz. TALE DİL OKULU Rusça dil kursu sayesinde hem yeni bir dil donanımına sahip olacaksınız hem de boş zamanınızı değerlendireceksiniz. Dil öğrenmenin en kolay yolu o dilin konuşulduğu ülkede yaşamaktan geçer. TALE DİL OKULU size Moskova ve St. Petersburg gibi kentlerde Rusça öğrenme fırsatı sunuyoruz. Dili öğrenmek için o kültürün içerisinde olmak dili özümsemenizi ve çok daha kolay öğrenmenizi sağlayacaktır.

  Dil Kursu Programları

  Rusça öğrenmek için güzel ve ilginç bir program ile TALE DİL OKULU sunuyor. Tüm kurslar alanında çok iyi olan okullarda veriliyor. Seçilen öğretmenler de en az okullar kadar alanında çok iyi olan kişilerden tercih ediliyor. Bu sayede öğrencilerin en iyi şekilde öğrenmesi sağlanıyor. TALE DİL OKULU Rusça kursları daha önce öğrendiğiniz bilgilerin üzerine ekleme yapabileceğiniz ve dinamik bir programla yeni bilgiler öğrenme imkânı buluyorsunuz.

  Pratik Yaparak Dil Öğreniyorsunuz

  TALE DİL OKULU Rusça dil kursları geniş ve esnek olduğu için kendiniz için en uygun olanı seçebiliyorsunuz. TALE DİL OKULU Rusça dil kursu sayesinde önce pratik bilgiler ediniyorsunuz ardından da öğrendikleriniz hava da kalmıyor ve pratik yapma imkânı buluyorsunuz.

  Kursun Size Sunduğu Avantajlar

  TALE DİL OKULU, kaliteye göre seçim yaptığı için tüm öğrenciler modern ve konforlu yerlerde eğitim alıyor. Bunun yanı sıra yerin konumu, mevcut olan imkânlar da göz önüne alınmak durumunda oluyor. Dili bizzat konuşan kişilerden öğrenmeniz için TALE DİL OKULU size Rus öğretmenler buluyor. Eğer sadece temel Rusça öğrenmek istiyorsanız ya da Rusça dil sınavından geçerlilik alabilmek istiyorsanız TALE DİL OKULU size bu konuda yardımcı oluyor.

   

   

  Başvuru Formu

   Call Now Button