Çocuklar İçin Arapça Kursu

  Çocuğunuzun Arapça öğrenmesini istiyorsanız hemen eğitimine başlatın, çünkü ne kadar küçük yaşta eğitime başlanırsa o dili kavraması ve öğrenmesi kolaylaşır. Küçük yaşta Arapça eğitimine başlayan çocuklar dili doğru telaffuzu ile birlikte öğrenir, özellikle Arapça gibi zorlayıcı bir telaffuz gerektiren bir dili çocuk yaşta öğrenmek çocuğumuzun o dili anadili gibi konuşmasına yardımcı olacaktır.

  Çocuklarımızın eğitim alabilmesi için özel bir eğitim programı geliştirdik. Bu program ile çocuklarımız hem eğlenecek hem de eğlendikçe de öğrenecek. Amacımız çocuklarımızın, onlar için özel olarak hazırladığımız proje sınıflarında eğitimden sıkılmalarını önlemek ve eğitimde devamlılığı sağlamaktır. Çocuklarımız sınıf ortamlarındaki arkadaşları ile Arapça konuşmak durumunda bırakılacak ve böylelikle Arapçayı alışkanlık haline getirmiş olacaklar. Çocukların ilgisini çekecek kaynak ve materyaller ile Arapçayı keyifli bir aktivite haline getirmeyi planlamaktayız. Ayrıca onların zevklerine hitap eden Arapça çizgi filimler, oyunlar ve aktiviteler ile ilgilerini Arapça üzerinde yoğunlaştırmalarına yardımcı olacağız.

  Küçük yaşta Arapça öğrenen çocuklar, ilerleyen yaşlarda gerek eğitimlerinde gerekse iş hayatında ayrıcalıklı hale gelecektir. Çocuğumuza küçük yaşta yabancı dil öğretmek, ebeveynlerinin, çocuklarının geleceğine yaptığı en büyük yatırımdır. Üsküdar Arapça Kursu, Ümraniye Arapça Kursu, Çekmeköy Arapça Kursu, Çamlıca Arapça Kursu ve bunun gibi birçok kaliteli Arapça Eğitimi ihtiyacını TALE Dil Okulu olarak karşılamaktayız.

  Başvuru Formu

   Call Now Button